Marchon Eyewear en haar klanten dragen in samenwerking met CBM Italia Onlus bij aan een liefdadigheidsproject ter ondersteuning van de zorg voor mensen met een oogziekte. Met de feestdagen in aantocht heeft Marchon Eyewear – wereldwijd een van de grootste bedrijven op het gebied van eyewear – besloten om samen met haar klanten een liefdadigheidsproject te steunen dat hulp biedt aan mensen met een oogziekte die zelf geen behandeling kunnen betalen.
In samenwerking met CBM Italia Onlus – een niet-gouvernementele organisatie die streeft naar een betere levenskwaliteit voor mensen met een handicap in arme regio's over de hele wereld - heeft Marchon besloten steun te bieden aan een project ten gunste van de Padhar Hospital Eye Service in Centraal-India, waar elk jaar ongeveer tienduizend mensen hulp voor hun oogproblemen krijgen.
Marchon heeft een speciale digitale en interactieve toepassing ontwikkeld die is verzonden naar opticiens in heel Nederland, België en Luxemburg. Elke keer dat er op de toepassing wordt geklikt, doneert Marchon een correctiebril aan het Indiase ziekenhuis. "We hebben besloten om dit initiatief samen met CBM Italia Onlus te realiseren," aldus Nicola Zotta, MD van de EMEA-regio. "Zodoende kunnen we niet alleen onze producten maar ook onze bedrijfswaarden delen met onze klanten. Als onderdeel van VSP blijkt Marchon telkens weer gegrondvest te zijn op waarden zoals sociale verantwoordelijkheid, ethisch gedrag en milieuduurzaamheid."
"We willen bij voorbaat iedereen bedanken die dit project wil ondersteunen," zo eindigde Zotta. "Soms is het zeer gemakkelijk om mensen in nood te helpen, zoals met die ene klik die we van onze klanten vragen in onze kerstgroet."
