Op woensdag 18 december vindt in Hardinxveld-Giessendam de CNN LIVE Eindejaarsuitzending plaats. Deze wordt weer georganiseerd door het Johnson & Johnson Institute. Thema tijdens deze inspirerende avond is Refractie: De zwakste schakel of sterke basis?
We gaan het jaar feestelijk afsluiten. Met lekkere hapjes, drankjes en oliebollen. Maar ook met live discussies rond het thema refractie, een cruciaal aspect binnen ons vakgebied. Is refractie de zwakste schakel of juist de stevige basis van onze praktijk? Onze tafelgasten Eef van der Worp en Marco van Beusekom, bespreken dit onder leiding van host Betul Tekeli. Daarnaast zal er ook een tafelgast aanwezig zijn die zijn/haar unieke perspectief op dit onderwerp zal delen. Uiteraard kun je zelf ook meediscussiëren. Nieuwe inzichten, de laatste ontwikkelingen en de kans om je netwerk uit te breiden.
Wil je live aanwezig zijn in onze studio in Hardinxveld-Giessendam!? We hebben beperkte plekken, dus wees er snel bij. Kun je niet live aanwezig zijn, zorg dan dat je er online bij bent. We zien je graag op 18 december!
Tags: CNN Live, Johnson & Johnson Vision, Webinar