Heeft u zich al ingeschreven voor de Nationale Campagne “Oogmeetweken”? Dit kan nog tot uiterlijk 2 augustus dus wees er snel bij!
Grootschalig campagne voeren zorgt voor extra bekendheid van de zelfstandige opticien. Dit zorgt ervoor dat een potentiële doelgroep wordt geactiveerd en draagt bij aan toekomstbestendige omzet.
Deze nationale campagne is een initiatief van Optitrade om de zelfstandige markt sterk in het zadel te helpen. Deze grootschalige campagne draagt bij aan de bekendheid van de lokale held onder een doelgroep die lastig te bereiken is. Op deze manier gezamenlijk campagne voeren en in samenwerking met leveranciers zorgt ervoor dat de investering voor de ondernemer zeer aantrekkelijk is.
De merkbekendheid van Blond Amsterdam zorgt voor extra waarden. De opticien heeft daardoor een consumententrekker. Blond Amsterdam heeft een Limited Edition Giftset ontworpen voor de Oogmeetweken in samenwerking met Optitrade Retail Marketing. Uniek voor de zelfstandigen!
Bel naar Jeroen 06-31025736 – Jill Marketing of Niels 06-11725982 – Loyalty Lab.
Of schrijf u direct in via het Open Marketing Platform.
www.Optitrade.nl/Oogmeetweken2022