Nieuw: Oté Natural Eye Drops

De nieuwe Oté Natural oogdruppel op basis van een natuurlijk smeermiddel en zonder conserveermiddelen, zorgt voor maximale bevochtiging en behoud van de traanfilm…. een cadeautje voor ogen! 

 

Vrij van conserveermiddelen

 

Het gepatenteerde Venting Filtersyteem zorgt ervoor dat de inhoud van het handige knijpflesje steriel blijft tijdens het druppelen. Op deze manier zijn Oté Natural oogdruppels lang houdbaar zonder de toevoeging van een conserverend bestanddeel. 

 

flesje

 

Veilige bevochtiging en comfortHyaluronaat is een natuurlijk smeermiddel dat bekend staat om zijn extreme waterbindende eigenschappen. Oté Natural bevat Hyaluronaat (0,1%) van premium kwaliteit dat via een milieuvriendelijk, op water gebaseerd proces wordt gemaakt. Deze oogdruppel bevat daarom geen dierlijke of toxische bestanddelen, wat bijdraagt aan een comfortabele en veilige werking. 

 

Oté Natural Eye Drops

  • Langdurige, maximale bevochtiging van (geïrriteerde) ogen
  • Bevat Hyaluronaat van premium kwaliteit
  • Conserveermiddelvrij dankzij gepatenteerd filtersysteem 
  • Gebruiksvriendelijk knijpflesje
  • Ook geschikt in combinatie met contactlenzen

 

ACTIE: Cadeautje voor uw ogen!

 

Bestel nu 25 Oté Natural en ontvang deze inclusief gratis cadeau display en 25 potten komkommer eye pads. (geldig t/m december 2012)

 

cadeau

 

Meer informatie of bestellen: Oté GroupT. Customer Service: 0413 – 26 31 [email protected]www.ote.nl

 

flesje3