KOMONO introduceert met OVERGROWN – Lost in the Office Space een nieuwe stap in zijn ODYSSEY-reeks. De collectie voor 2025 haalt inspiratie uit de kantoorwereld, maar geeft daar een creatieve draai aan.
OVERGROWN speelt met het contrast tussen de gestructureerde kantooromgeving en onverwachte vormen. De modellen ogen vertrouwd, maar verrassen door subtiele vervormingen en uitgesproken details. Het resultaat is een collectie die modern, eigenzinnig en stijlvol tegelijk is.
Collectieoverzicht
Alle monturen zijn gemaakt van 100% Renew Acetate.
Solis – twee kleurvarianten, 53▫19-145
Rowan – twee kleurvarianten, 55,3▫16,3-145
Astra – twee kleurvarianten, 58,3▫16,2-145
De zonnebrillen zijn eveneens uitgevoerd in Renew Acetate en voorzien van gepolariseerde glazen:
Astra – twee kleurvarianten, 57▫17,3-145
Rowan – twee kleurvarianten, 52▫19-145
Halley – twee kleurvarianten, 49▫23-145
Met OVERGROWN laat KOMONO zien dat brillen niet alleen functioneel zijn, maar ook een manier om persoonlijkheid te laten zien – zelfs in de meest alledaagse omgeving.
www.komono.com
Ook de zonnebrillen krijgen een opvallende update, uitgevoerd in Renew Acetate en voorzien van gepolariseerde glazen.
Met OVERGROWN bewijst KOMONO opnieuw dat brillen méér kunnen zijn dan een accessoire: het zijn statements, gemaakt om grenzen te doorbreken en de blik op het alledaagse radicaal te veranderen.