Een uitgebreide parameterrange met sferische en cilindersterktes in alle asrichtingen is essentieel om goed te kunnen voldoen aan de zachte contactlensbehoefte van uw astigmatische klant.
Zeker wanneer u de toekomstige ooggezondheid van uw myopie management-klant met astigmatisme moet beschermen. Mylo, een on-label zachte contactlens voor myopie management van Mark’ennovy, is nu verkrijgbaar in een compleet assortiment met sferische en cilindersterktes op alle asstanden.
Ongeveer een derde van de potentiële contactlensdragers heeft astigmatisme¹, en de prevalentie van astigmatisme is twee keer zo hoog bij myopen als bij hypermetropen¹. Bovendien kan ondercorrectie van astigmatisme het subjectieve visuele comfort verslechteren², wat nadelig kan zijn voor de therapietrouwheid en het uiteindelijke doel om de myopie laag te houden. Volgens Mark’ennovy hoeft u dus geen concessies te doen voor uw astigmatische myopie management-klanten. Laat kinderen met een cilinder niet achter!
Mylo is een individueel vervaardigde silicone hydrogel maandlens, speciaal ontworpen voor myopie management. De lens is voorzien van de gepatenteerde Extended Depth of Focus (EDOF)-technologie van het Brien Holden Vision Institute. Dit vertraagt de progressie van bijziendheid en ondersteunt een comfortabele aanpassing van de lens, waardoor de totale draagervaring wordt verbeterd.
Mylo is een maandlens met een hoog watergehalte, een lage wrijvingscoëfficiënt en een lage modulus. Deze eigenschappen zorgen samen voor groot draagcomfort gedurende de hele dag. De brede keuze aan parameters garandeert een uitstekende pasvorm, vooral voor de jongste contactlensdragers.
“Wij begrijpen het belang van de meest nauwkeurige torische pasvorm en zijn graag uw partner voor al uw myopie management-aanpassingen”, aldus Marielle van Goor, Professional Affairs & Myopia Management.
Mylo heeft een volwaardige range van sterktes: sferisch -0,25 t/m -15,00 met cilinder -0,75 t/m -8,00 op elke graad. Onlangs is er een artikel¹ gepubliceerd over de groeiende wereldwijde bezorgdheid over de progressie van bijziendheid bij kinderen. Dit niet-gerandomiseerde, prospectieve onderzoek werd uitgevoerd in de Comprehensive Ophthalmology Clinic in Bilbao, Spanje.
REFERENTIES
¹ Young G, Sulley A, Hunt C. Prevalence of astigmatism in relation to soft contact lens fitting. Eye Contact Lens. 2011 Jan;37(1):20-5. doi: 10.1097/ICL.0b013e3182048fb9. PMID: 21178696.
² Morgan PB, Efron SE, Efron N, Hill EA. Inefficacy of aspheric soft contact lenses for the correction of low levels of astigmatism.
Tags: mark’ennovy