De anatomie van man en vrouw verschillen. Dit heeft direct effect op het ontwerp van het multifocale brillenglas. BBGR heeft, dankzij een analyse van de visuele kenmerken van de vrouw, met Lady een uniek multifocaal brillenglas ontworpen.
In dit revolutionaire brillenglasontwerp is rekening gehouden met specifieke kenmerken van vrouwen: lichaams- en armlengte, gemiddeld kleinere PD, inclinatie, doorbuiging van montuur en hoornvliesafstand. De specifieke visuele kenmerken van de vrouw zijn verwerkt in het ontwerp van Lady. Het is niet nodig additionele parameters op te meten.
Dankzij de Aberration Control Index garandeert Lady een zacht en comfortabel ontwerp. Lady heeft een sferische voorcurve en de progressie is op de achtercurve geplaatst, waardoor grotere visuele kijkgebieden ontstaan.
De voordelen voor de vrouw
Lady is exclusief leverbaar met Neva Max Secret, de enige multicoating zonder reflexkleur. Deze luxe ontspiegeling zorgt voor een hoog visueel comfort en optimale transparantie.
Voor meer informatie www.hocsite.com
“