Augustus. Delen van het land vertoeven elders, delen gaan al weer aan het werk. De bezeting in winkels is niet optimaal, de meeste adverteerders laten het even afweten. Komkommertijd dus. Het leven speelt zich buiten af, ook voor uw winkel. Meer dan ooit wordt uw winkel gezien, en door actiematig aandacht op merkzonnebrillen te vestigen bereikt u nieuwe klanten.
Reden voor HOYA om voor de maanden juli en augustus een mooi en compleet campagnepakket te bieden, om de uitlopende collecties merkzonnebrillen te ruimen. Met stijlvolle en opvallende materialen voor in en aan de winkel, plus voor de lokale media. Inclusief kortingslabels voor de de zonnebrillen om aan te geven welke modellen ‘geruimd’ worden met 10%, 25%, 50% of 75% korting.
Deze activiteit is voorbehouden aan optiekbedrijven waar HOYA de kern glasleverancier is. Neem voor meer informatie contact op met HOYA Lens Nederland B.V., Tel. 0297 – 514 314.