Mondottica presenteert Hackett Titanium collectie

 

Mondottica Nederland heeft met Hackett London een zeer sterk merk in handen. Hackett staat voor stijl en luxe.

 

Ze hebben, om dicht bij deze gedachte te blijven, deze nieuwe brillencollectie ontworpen door uitmuntend ontwerp te combineren met vakmanschap en luxueuze materialen. Tijdens de Silmo 2012 in Parijs zal Mondottica de nieuwe lijn van Hackett London presenteren, Hackett Titanium.

 

De nieuwe monturen zijn in Frankrijk gemaakt van extreem lichtgewicht hypo-allergeen titanium, wat zorgt voor maximale sterkte en een groter comfort. De Hackett Titanium lijn is ontworpen om trends, die komen en gaan, te overleven. De collectie wordt aangevuld met een laag van 18-karaats goud, als weerspiegeling van de toewijding van Hackett aan luxueuze materialen.

 

Hackett Titanium-brillen staan voor een wereld van subtiele luxe en voor het allerbeste wat betreft comfort, kwaliteit en stijl.  

 

Silmo 2012 04 t/m 07 oktober

 

Op de beurs in Parijs is onze Nederlandse vertegenwoordiging aanwezig. Als u vragen heeft kunt u contact opnemen met Manuela Vermeer:+31 (0) 638 828 705 

 

Meer informatie: www.mondottica.com