Na het grote succes tijdens Silmo 2010, heeft OGI Eyewear de bezoekers op OPTI 2011 opnieuw verbaasd met de tijdloze neoklassieke stijl van de nieuwe Seraphin collectie. Seraphin eyewear, klassieke brillen met een combinatie van scherpe modernistische randen, is voor de eerste keer gepresenteerd in Duitsland.
Vier nieuwe stijlen – France, Blaisdell Sun, Jersey en Kipling – drukken het authentieke gevoel van de lijn goed uit. Elk montuur symboliseert de typische belichaming van traditie en innovatie, dankzij de moderne herinterpretatie van klassieke elementen en vertelt een uniek verhaal en geeft een trendsetter uit een vervlogen tijdperk weer door middel van details, rijke kleuren en handgemaakte materialen.
Dankzij de mix tussen de ontwerpen van afgelopen jaar en aantrekkelijke nieuwe materialen, zijn deze monturen tijdloos. Door traditie met de toekomst te combineren, is Seraphin gericht op de ‘romantische held’ die zoekt naar verfijnde luxe en precisie handwerk.