BTW verhoging? Johnny Loco compenseert

Vanaf 1 oktober a.s. wordt het hoge BTW tarief van 19% verhoogd naar 21% en de overheid gaat dit pas vanaf 2013 in toenemende mate compenseren door een lagere inkomstenbelasting.

 

Eigenlijk gaat de consument per 1 oktober 2% meer betalen voor hun producten. Dat vinden ze bij Johnny Loco niet eerlijk. Om ervoor te zorgen dat jullie niet de Johnny Loco verkoopprijzen omhoog hoeven te gooien met 2%, compenseren zij die BTW  verhoging door de t/m 31 december 2012 geldende inkoopprijzen vanaf 1 oktober met 3,25% korting aan te bieden.

 

Consument blij, jullie blij, Johnny Loco blij!

 

Silmo

 

Ben je begin oktober ook op de Silmo? Kom Johnny Loco dan bezoeken op standnummer: 5 M 144 voor speciale beursacties en de nieuwe collectie.

 

Wilt u ook Johnny Loco Eyewear in de winkel? Neem dan contact op met: Louis Dutilh via 020-3445928 of [email protected].