Heeft u een vraag, een opmerking of kunnen we u op een andere manier helpen? Dan horen we graag van u. Hieronder vindt u de personen die verantwoordelijk zijn voor de verschillende media/afdelingen bij Eyeline Magazine:

Creatief directeur

Loes Brussen
loes.brussen@ltmedia.nl

Hoofdredactie Eyeline NL

Anneke Pastoor
anneke.pastoor@ltmedia.nl | +31 (0)6 43543029

Webredactie

Emma Hofstede
emma.hofstede@ltmedia.nl | T +31 (0)26 – 361 69 60

Webredactie Algemeen
webredactie@ltmedia.nl | T +31 (0)26 – 361 69 60

Sales

Mandy Mooren – Sales director
mandy.mooren@ltmedia.nl | T +31 (0)6 – 10439665

Traffic

Dennis Soser
traffic@ltmedia.nl | +31 (0)26 3616960

Algemeen & administratie

Frank Smits
Frank.smits@ltmedia.nl | T +31 (0)26 – 361 69 60

Eind- en bureauredactie

Marie Catrien van Deijck

mc.vandeijck@ltmedia.nl | T +31 (0)26 – 361 69 60